EAT - DRINK - BOWL & SING

THE EVENT TITLE
19/06/2013

Sed quis nibh vel erat tincidunt pretium. In sit amet massa sapien. Vestibulum diam turpis, gravida in lobortis id, ornare a eros. Pellentesque pulvinar lobortis nunc, ut accumsan arcu egestas ....

REZERVIMET

PLOTESOJE FORMULARIN

YOUTUBE KANALI

NA SHIKONI NË YOUTUBE

Na shikoni ne YOUTUBE videot tona te reja regjistrohu në youtube kanalin tonë

Ketu mund ta shikoni , Turniri Ballkanik Kosova 2015

http://youtu.be/vbZDoHHoyUg

ANTARSOHU

Facebook

FAQET TONA NE FACEBOOK

Faqet tona zyrtare në facebook ku mund të merni lajme dhe informacione të tjera në lidhje me Bo Bowling.

facebook.com/BObowlingKALABRIA
facebook.com/BObowlingAlbiMAll

KOKTEJ

SHIJONI KOKTEJET TANË MË TË MIRË NË QYTET

SHIJONI KOKTEJET TANË MË TË MIRË NË QYTET

X
SUBSCRIBE

NEWSLETTER